Říjen 2009

Naruto: Charlee team 28

31. října 2009 v 14:19 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

Vodní vězení, které doposud úspěšně topilo Konan se rozpadlo v kapky vody. Konan tvrdě dopadla na zem a hrozivě se rozkašlala, stačila by ještě chvíle a nejspíš by se nadobro utopila. ,,Ayame!!" vykřikly zbývající děvčata, Arwen se naštvala a mrštila Tobim po Deidarovi, takže skončili na jedné hromadě. ,,Slez ze mě, ty těžký idiote!!" snažil se ho ze sebe setřást, nakonec však své pokusy vzdal a rozhodl se odpálit půdu pod Arwen a Argo. Obě včasně uskočily, ale na Argo zaútočil Sasori. ,,Teď jsi jen a jen moje..." ušklíbl se.

Melodie mého srdce 25

30. října 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
,,Horomaru!,zakřičela jsem méno jednoho s ANBU,když sem procházela kolem cvičišť,kde trénovali především ninjové jounini.
,,Ano velitelko…teda……Hinato!",přiběhl ke mně zrzek s ANBU tetovánim na rameni.
,,Um…potřebuju od tebe laskavost.Tsunade chce najít Akatsuki a zjistit,jestli něco neplánujou.Nenutim tě do toho,ale kdybys mohl………si na sledování nejlepší z mých jednotek.Ale je to fakt jenom na tobě.Můžu sehnat někoho jinýho.Vim žes měl teď misi a……..",nestačila sem dokončit a už na sobě měl masku ANBU.


Naruto: Charllee team 28

29. října 2009 v 10:30 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

Vodní vězení, které doposud úspěšně topilo Konan se rozpadlo v kapky vody. Konan tvrdě dopadla na zem a hrozivě se rozkašlala, stačila by ještě chvíle a nejspíš by se nadobro utopila. ,,Ayame!!" vykřikly zbývající děvčata, Arwen se naštvala a mrštila Tobim po Deidarovi, takže skončili na jedné hromadě. ,,Slez ze mě, ty těžký idiote!!" snažil se ho ze sebe setřást, nakonec však své pokusy vzdal a rozhodl se odpálit půdu pod Arwen a Argo. Obě včasně uskočily, ale na Argo zaútočil Sasori. ,,Teď jsi jen a jen moje..." ušklíbl se. ,,Úchyle..." zavrčela a mrštila po něm kunai, kterému se však vyhl.

Melodie mého srdce 24

28. října 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Nejdříf sem nevěděla,kde by bylo nejlepší místo na trénink.Hodlala sem jim pořádně provětrat peří.Nakonec sem se rozhodla jít na mítinku nedaleko lesa,kde mě a ostatní trénovala Kurenai.Chodila sem tam zřídka kdy,protože mě ty vzpomínky na Kibu a Shina vždycky bolely,ale řekla sem si,že to musí přestat.Musim znova začít žít a tak mě napadlo,že se mi tam do žil zas vlije energie.A měla sem pravdu.Přišli sme tam a já ucítila příval chakry.Asi tady zůstala po našich trénincích.
,,Hinato sesnsei,čim začnem?",přiskočil ke mě Udon a v očích měl ten zvláštní záblesk.Kolem něho se seskupili I zbylý dva členi týmu.


Naruto: Charllee team 27

27. října 2009 v 11:41 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

,,Kisamééé! Itáááchííííí! Kdééé jstééé?? Nebojte se, strýček Charllee vám jen spočítá žebra!!" ,,Co je tohle za pošuka? Itachi, ty jsi mu něco udělal??" šeptal potichu Kisame. ,,Jak to mám vědět? Netušil jsem že je psychicky labilní," postěžoval si a lehce vykoukl zpoza kmenu stromu za kterým se schovávali. ,,Blíží se, za chvíli nas určitě najde..." zamračil se. ,,Musíš mě pořád děsit?" stěžoval si Kisame. ,,Mám vás!!" ozvalo se za nimi.

Melodie mého srdce 23

26. října 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Byla sem pořád na kolenou,neschopná pohybu.Ten poslední trik mě dost vysílil.Čekala sem jen,co udělá Sakura.Popošla trochu blíž,zatim co dělala znamení a stála ode mě asi 10 metrů.Pak zavřela oči a začal se soustředit.
,,Zemský styl!Vězení s jehel!",zakřičela a otevřela oči.Kolem mě se pak najednou utvořila spleť kořenů a lián,který vyrazily ze země a obklíčily mě.Něměla sem se jak dostat ven.Ze země to rostlo,takže sem nemohla použít stejnej trik jako u Konan.Kořeny mě celou obmotaly.To by nebylo tak hrozný,ale ze všech těch kořenů vyrůstalo tisíce jehliček.bylo jich tam nejmíň million.Použila sem zas svůj oblíbený katon,ale chakra mi nefakčila.


Naruto: Charllee team 26

25. října 2009 v 8:55 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

Mezitím na mýtině...
Charllee byl opřen o mohutný dub a počítal: ,,135, 136, 137, 138, 205, 206, 290, 500! Už jdu!!!" zavolal a otočil se. Před ním stál Kisame s Itachim.
,,Co tak blbě čumíte? Nikdy jste nehráli na schovku?" obořil se na ně.
,,Naposledy v pěti letech..." řekl Itachi suše.
,,A k tomu, ty jsi podváděl!" poukázal na jeho počítání Kisame.
,,Dokaž to!" zašklebil se Charllee. ,,Jestli chcete můžete si zahrát s námi. Běžte se schovat, ale já vás hledat nebudu..."

Melodie mého srdce 22

24. října 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
,,Hinato!",rozeběhl se za mnou Naruto.Já se ale nezastavovala a rychlym krokem pádila pryč.Stejně mě ale nakonec doběhl.
,,Hin,co se to s tebou děje?Proč nechceš být vůdkyně klanu?Už si přece velitelka ANBU.Víš jak na to,aby tě lidi poslouchali a víš jak sjednotit ninji v tým.Seš na to nejlepší:",vyvalil na mě bulvy a nechápavě zíral.
,,Naruto,to bys nepochopil.on to nedělá kvůli mě,ale protože nemá na výběr a podle zákonů klanu Hyuga to musim být já.Hanabi je moc mladá a Neji je z vedlejší větve.Už to chápeš?",vysvětlila sem mu se zvýšenym hlasem.


Naruto: Charllee team 25

23. října 2009 v 14:02 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

,Konečně!" zajásala Ayame, když se ocitly venku.
,,Kde je Arwen?" rozhlížela se Argo.
,,Tady nahoře..." ozval se nad nimi hlas, Arwen seděla na střeše.
,,Pěkně ses tomu vyhla," usmála se Argo.
,,Ani mi nemluv, mám žaludek jako na vodě," zasténala a holky za ní vyskočily.
,,Jdem domů," navrhla Argo. ,,Buď ráda... Charllee to ochutnal..."
,,Argo, nemůžeš jí pomoct?" pohlédla na ni prosebně Ayame.

Melodie mého srdce 21

22. října 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Přišli sme až k sídlu mého klanu.Přistoupila sem ke dveřím a jemně zaklepala.Přišel mi otevřít Neji.
,,Tak si konečně tady.",přivítal mě tim svým typickym způsobem,ze kterýho byste nevyčetli zájem za nic na světě.
,,Hej,co tu dělá on?",zarazil se,když zmerčil Naruta postávajícího za mnou.
,,Moje věc.Bude mě uklidňovat,abych tu nic nerozflákala,ať už se stane cokoli.A teď uhni.",odpálkovala sem ho s nezájmem.Tyhle jeho nálady fakt nesnášim.Odstrčila sem ho a vešla dovnitř.Prošli sme dlouhou chodbou až do obývacího pokoje,kde,jak sem čekala seděla TenTen.