Září 2009

Melodie mého srdce 10

30. září 2009 v 13:12 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Ach jo,je pondělí.Uteklo to jako voda.Takže dneska se mám utkat se Sakurou.No,popravdě se mi do toho vůbec nechce.Sem sice už celá v cajku,ale měli bysme se spíš starat o Jiraiyu než o nesmyslnou bitku dvou vypatlaných puberťaček.No,ale pochybuju,že ji přesvědčim.určitě na mě vychrlí něco v tom smyslu,žen sem srab….ale dyť je to fuk.Je mi jedno,že se podílela na mý záchraně.Vsadim se,že kdyby to bylo na ní,ještě by do mě zapíchla kunai.No,asi pudu Tsunade poděkovat za záchranu.však to byla hlavně ona,kdo se mě snažil zachránit.

Naruto: Charllee team 13

29. září 2009 v 16:54 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team
Konoha, nemocnice...
Ayame pomalu otevřela oči a spatřila bílý strop.
,,Bré ráno, Šípková Růženko," ozval se blízko Arwenin hlas.
,,Co se stalo? Všechno mám v mlze..." nechápala Ayame.
,,V tobě a Arwen se probudili démoni a ošklivě se mezi sebou porvali," vysvětlila Argo.
,,Cože?" vyhrkla a prudce se posadila, sykla bolestí a raději se znovu položila. ,,A ty jsi tady proč?"

Melodie mého srdce 09

28. září 2009 v 9:33 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Mno, snad se na mě za tenhle dílek nenaštvete.... :)
Neodvažuju se ani otevřít oči.Nechci to vidět.Nechci znova vidět jak umírá člověk na kterém mi záleží.Ale dyť je to jedno.Stejně teď taky zemřu.Nechci to vzdát,ale nemám na vybranou.Jed pomalu ničí celé mé tělo.Nemám už sílu bojovat.Nejde to!Všechno pro mě utichne.Slyším jen ta výsměšná slova….
,,Nashle v pekle.Někdy se tam určitě sejdem.",vysmívá se mi ten šmejd co je samej piercing a s čepelí mé katany se blíží k mému tělu.Už mohlo být po všem,už to mohlo skončit,ale někdo to tak nechtěl.


Naruto: Charllee team 12

27. září 2009 v 16:00 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team
,,Charllee, honem!" křikla Argo, vyskočila na nohy a několika skoky zamířila k špičce jednoho smrku.
,,Do háje! Nesnáším když tohle dělá!" soptil Charllee a vyškrábal se na nohy. Vzápětí z nedalekého křoví vylezl rozzuřený Orochimaru plný bodlin.
,,Ty se raději neukazuj! Všechno je to kvůli tobě, uchylnej slizáku! Arwen tě varovala abys ji nechal na pokoji! Víš vůbec co jsi provedl? Donutil jsi je aby vyvolaly své démony a zrovna v té nejhorší podobě!" křičel na něj rozzlobeně Charllee.

Melodie mého srdce 08

26. září 2009 v 11:01 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Tak je tu boj a doufám že mě neukamenujete za jednu ne moc šťastnou událost. Do teď nwm, proč sem to vlastně udělala :D...
Bežím jak nejrychleji dovedu.V obou rukách uchopim pevně katanu a chystám se seknout.Pein ale v pohodě můj útok vykryje,jak se dalo čekat.Ani sem nedoufala,že bych mohla uspět ale zkusit se to musí.Najednou se proti mně rozběhl nejen Pein ale i Konan.Jiraiya na to rychle zareagoval a bojoval vedle mě.Chvíli sme takle bojovali,ale za pár minut sme si uvědomili,že to nikam nevede.Iniciativu převzal teda Jiraiya.
,,Hinato,ty si vezmi Konan a já se postarám o Peina.Přece jen sem ho kdysi učil a znám jeho techniky.Běž,já to zvládnu.",uklidňoval mě.Pochopila sem,že má pravdu.Přikývla sem a odskočila kousek dál.


Naruto:Charllee team 11

25. září 2009 v 15:34 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

Bylo ji devět let, před nedávnem dorazila do vesnice ukryté v listí a cítila se zde strašně cizí. K tomu všemu si na nic z minulosti nepamatovala...
Protože byl krásný den, vydala se do lesíka, sedla si pod jeden ze stromů a snažila se přemýšlet, nejhorší na tom bylo to, že kdykoliv se snažila vzpomínat, vybavovaly se ji jen pocity bolesti a utrpení.
,,Hej! Ty! Co tam sedíš jak pecka?" ozval se nějaký hlas. Ayame vzhlédla, před ní stála čtveřice chlapců a pošklebovali se na ni.
,,Do toho vám nic není!" odvrátila od nich zrak.
,,Odkud jsi, cizačko?" zeptal se ji jiný.

Melodie mého srdce 07

24. září 2009 v 12:10 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Tak vám sem konečně dávám trochu akce :)
,,Um Hin,můžu se tě zeptat ještě na pár věcí?",pronese nejistě Naruto směrem ke mně,když procházíme lesem.
,,Jasně,bez problému.",odpovím s úsměvem.Co to s nim je?
,,Mno,taky sem si všiml,že máš modrý oči………..",začal.Už ani nemusel pokračovat.
,,Aha,a tebe to mate.No,můžu tě upozornit,že kontaktní čočky to nejsou.",ujistim ho,načež dostane trochu výtlem.Věřte mi,tak vtipný to zas nebylo.
,,A čim to teda je?Jak je to vůbec možný a kdy se to stalo a…….",mele a mele,sotva ho stíhám,ale přece.Začnu od začátku.


Naruto: Charllee team 10

23. září 2009 v 16:00 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

V bytě se Charllee posadil za stůl a začal prsty poklepávat na desku stolu.
Ou... to jsem zvědavá, co máte na srdci sensei," zeptala se ho nervózně Ayame.
,,Tak... Anbuovník..." promluvil mírně přísným tónem.
,,Zdrhaly jsme před nimi deset let. Deset let, sensei. Sám to víte. Už nás to prostě nebavilo," řekla Argo a také si sedla ke stolu.
,,Anbuovník... to bych rád viděl," lehce se zamračil, ale jeho oči se smály, ,,víte jak je to muselo potupit? Provést tohle s nejlepší jednotkou vesnice..." teď už bylo vidět, že se Charllee přemáhá aby se nerozesmál.

Melodie mého srdce 06

22. září 2009 v 13:57 | crazy.AminQa |  Melodie mého srdce
Kira i Riyuzaki se zvedli od stolu.S falešnym úsměvem na tváři odcházeli a to se mi vůbec nelíbilo.
,,Hele,co vy dva máte v plánu?Běda jestli něco vyvedete!",varuju je,aby se pak nedivili,když něco zjistim a pěkně s nima vytřu podlahu.
,,No jasně Hin,buď v klidu.Nic se neděje,jen si užívej.",uklidňoval mě Kira a se šibalskym úsměvem se připojil k Riyuzakovi.Nalepil se na něj jak včela na med.Pak už sem jen zahlídla,jak si něco začali šuškat…..a to se mi opravdu nelíbilo.S pozvednutym levym obočím se obrátim zpátky ke stánku a pokračuju v ukájení svých chutí,když v tom se ke mně přiřítí Hanabi.


Naruto: Charllee team 09

21. září 2009 v 16:00 | crazy.AminQa |  Naruto Charllee team

,,Kurva! Kdo to sem zas leze?!!" vyletěla Argo z postele. Spatřila Tobiho, zasadila mu pravý hák a on zůstal nehybně ležet na zemi.
,,Jak se sem dostal?" přemýšlela nahlas Ayame, kterou ten povyk přilákal.
,,Arwen!!" zaječela Argo, ,,proč jsi ho sem pouštěla?!"
,,Já jsem ho nikam nepouštěla, on tam spadl sám," bránila se.
,,Neříkejte mi, že jsou členové Akatsuki takoví tupci," zakňučela Ayame.