Vždy poblíž- Pro Yuriko-san

20. srpna 2009 v 10:39 | crazy.AminQa |  Povídky ode mě pro vás
Tak, Yuriko mě žádala o povídku, kde by se dala dohromady se Sasukem, tak tady je. Snad se mi povedla... xD

"Já nevím, jsi si jistý, že to zvládne?"
"Naprosto, je už přeci velká."
"Jo, to možná, ale tohle je důležité. Myslíš, že je moudré, jí něco tak nebezpečného svěřit?"
"Kdybych byl jiného názoru, asi bychom se teď nedohadovali."
"Fajn, jak chceš."
"Yuriko!" rozlehá se po skrýši hluboký mužský hlas a silné stěny se vrací zpět s ozvěnou. Mladá dívka vběhne do místnosti, kde se nachází všichni přítomní.
"Volal jste mě, senseii?"
"Ano, mám pro tebe důležitý úkol."


"Opravdu? To… to je… ááá, hrozně děkuji, senseii!" Její radost je všem velmi snadno zřetelná. Aby ne, když skáče téměř ke stropu.
"To je nadšení. Někdy bys taky takové mohl projevit, Sasuke." Zamíří svou otázku k mladíkovi sedícímu vedle něj. Ve tváři má jako vždy arogantní a chladný výraz, totálně bez zájmu.
"Kdyby bylo o co stát, tak možná." Vrátí úder, ani mu nevěnuje pohled.
"Tak… proč jsem tady?" ozve se Yuriko, aby ukončila nesmyslnou hádku.
"Jistě, přejdu k věci. Jeden z Mračných ninjů nese do Suny velmi cenný svitek. Jsou v něm obsaženy informace potřebné k vyhlazení jejich vesnic. A já chci, abys mi ten svitek přinesla. Tady máš informace…" podával ji mapu a jiné instrukce. "Ale dej pozor, ninja, který jej nese je ANBU a rozhodně to není žádná bačkora." Varoval ji, pro její vlastní dobro.
"To… mnohokrát děkuji, Orochimaru-sama, já vás nezklamu!" přislíbila odhodlaně a odebrala se sbalit věci.
Mezitím, Sasuke dokázal znova vyvolat konflikt.
"Ty ji tam fakt chceš poslat? Vždyť ji zabije." Ohradil se nad jeho nápadem.
"Není malá a navíc… tohle je dobrý způsob, jak si vyzkoušet její schopnosti."
"Přesto… neměl bych jít s ní? Abych ji ochránil."
"Ty se ňák staráš, Sasuke."
"Aby ne, ten svitek je důležitý a jestli to podělá, jsem v háji."
"Není v tom náhodou něco víc?"
"O čem to mluvíš?" vyděsil se při jeho pohledu.
"Ty bys to měl vědět nejlíp."
"Ale to vůbec…"
"Dost, řekl jsem, že ne!" padlo jeho poslední slovo. Neúprosně vstal a vydal se do své laboratoře.
"Sakra!"
***
"Jo, jo! Konečně pořádná mise, vypadá to, že ve mně Orochimaru-sama opravdu věří." Jásala Yuriko, házející do batohu všechny potřebné zbraně, obvazy a jiné…
Když byla hotová, přehodila si batoh na záda a vydala se splnit misi. Hned venku rozbalila mapu a zkoumala místo, na které se má dostavit.
"Pět kilometrů, jihozápadně." Řekla si pro sebe a v cukuletu byla pryč. Okolí prozkoumávala z korun stromů a hledala onoho ninju.
"Kde kruci je?" zaklela neslyšně, když už byla na místě a stále nic neviděla.
A pak… za okamžik… o něco níž po větvích uháněl směrem do Písečné onen ninja, kterého měla dopadnout. S ANBu maskou přes obličej a tetováním na levém rameni.
"Mám tě." Řekla si v duchu a začala si vytahovat z pouzdra zbraně. V pravé ruce svírala kunai nůž a v levé několik shurikenů.
"Už jen počkat na pravou chvíli." Popřemýšlela o svém plánu, aby nevzbudila pozornost a svitek ukořistila co nejdřív.
"Teď." Na ninju okamžitě vyslala všechny shurikeny a spustila se z koruny o něco níž, přímo k němu. Ninja zaslechl svištění zbraní a blesku rychle se otočil. Už ale nestihl uniknout a dostal plný zásah do hrudníku. Yuriko neváhala a dorazila ho kunaiem. Když už myslela, že ho dostala, ninja se změnil v kus dříví.
"Co? Henge no Jutsu?" vyděsila se a pátrala pohledem po ninjovi. Ani si toho nevšimla a už jí držel pod krkem katanu.
"Přesně. Všiml jsem si tě hned, když jsi mě začala sledovat. Neumíš se teda moc skrývat." Pronesl výsměšně a přitlačil jí nůž ke kůži. Yuriko sýkla bolestí.
"Sakra, to jsem to pěkně začala."nadávala v duchu, ale rozhodla se zachovat chladnou hlavu a dřív, než stačil ninja cokoli udělat, Yuriko použila svou oblíbenou techniku.
"Doton!" vykřikla, jakmile dokončila znamení rukou a ze země vyrazily v tu chvíli kořeny, jež ninju spoutaly bez možnosti pohybu.
"Uf, to bylo o chlup, ale teď jsem tě dostala!" oddychla si, vytáhla kunai a znova se na ninju rozeběhla.
"To si jen myslíš." Zašeptal a dřív, než se k němu Yuriko stačila dostat zpřetrhal všechny kořeny a znova uchopil do rukou svou katanu. Rozeběhl se na Yuriko a zasadil plnou silou ránu do břicha. Začala vykašlávat krev a svalila se na kolena. Ninja ale nehodlal přestat. Chytl jí za dlouhé vlasy a kopl do obličeje. Yuriko odletěla několik metrů dozádu a zastavila se až o kmen stromu. Z úst jí vytekl pramínek krve a byla samá modřina. Pokusila se vzepřít na rukou a zvednout se, ale nic nebylo platné. Když si ninja všiml, že je naprosto bezbranná, rázným krokem k ní přišel a v obou rukou svíral katanu.
"Měla ses nejdřív rozmyslet, než ses postavila proti někomu, jako jsem já." Utrousil s výsměšným tónem hlasu a byl rozhodnut boj skoncovat. Nad hlavu zvedl svůj meč a silou ho spouštěl dolů. Yuriko věděla, že už nemá šanci a taky křečovitě zavřela oči.
Nic se ale nedělo.
Po několika vteřinách nabrala odvahu a oči otevřela. Nemohla tomu uvěřit. Před ní stál Sasuke a zabránil ninjovi v posledním úderu.
"To ty ses měl rozmyslet, než jsi se rozhodl, udělat tohle." Zašeptal mu Uchiha do ucha a jeho vlastní meč mu zarazil do břicha. Ninja bolestně vykřikl a ústa se mu zaplnily krví. Za pár sekund už padal mrtvý k zemi.
Sasuke se otočil na vyděšenou Yuriko a bez jakéhokoliv náznaku starosti si k ní kleknul.
"Já… děkuju Sasuke, ale… co tu děláš?" zeptala se roztřeseným hlasem, zatímco jí Sasuke obvazoval rány.
"Nedalo mi to a musel jsem tě sledovat. Věděl jsem, že to nezvládneš. Bylo mi to hned jasné." Vysvětlil arogantně, ani se jí nezadíval do očí.
"Ty sobče!" zaječela mu Yuriko přímo do obličeje, načež se její ruka sama od sebe zvedla a uštědřila mu pořádnou facku. Ani to s ním nehlo, ale pravou půlku obličeje měl červenou, jako kdyby se právě vyhříval na sluníčku u vody.
"Pěkný poděkování." Řekl jí na to a pokračoval v ošetřování jejích ran.
"Poděkovat za to, že mě tady schazuješ?" obviňovala ho a to taky právem.
"Jen ti říkám pravdu. Přecenila jsi své schopnosti a já to Orochimarovi říkal. Jednou přijde čas, kdy budeš schopná takovouhle misi splnit, ale ne dneska. Mohla jsi zemřít." Vysvětlil už trochu soucitným hlasem, ale do tváře se jí stále nepodíval. Zato Yuriko ho sledovala celou dobu a pečlivě vnímala každé jeho slovo.
"Hotovo." Tleskl a zbytek obvazů zabalil.
"Hm…"
"Co je?"
"Nic jen… asi máš pravdu. Jsem slabá a nedokážu ani přemoct jednoho blbýho ninju." Skoro to vypadalo, jako by právě Sasukemu dávala za pravdu. Přitom mu ještě před chvíli za tohle vlepila facku.
"Tak jsem to nemyslel. Možná jen potřebuješ víc trénovat. A navíc… ten ninja byl ANBU, ti jsou nejlepší, není divu, že to skončilo tak rychle." Hájil ji, což by do něj nikdy neřekla.
"Hm, možná, ale stejně…"
"Žádný ale! Dělalas, cos mohla a snažila ses. Mimochodem, ten Doton byl dobrej." Poprvé za celou dobu se usmál.
"Heh, díky." Nezapomněla se odvděčit za kompliment. Nastalo ticho. Sasuke se jí poprvé zpříma zadíval do očí. Ale vydržel to jen několik sekund. Když už neměl kuráž vydržet, začal se k ní přibližovat. Ani nevěděl co dělá, prostě do toho šel a za pár chvil už se líbali. Nebylo to moc dlouhé, však ani jeden z nich pořádně nevěděl, co se děje, ale bylo to krásné.
Když se Sasuke odtáhl, Yuriko na něj vyjukaně zamrkala.
"Um… asi bysme už měli jít." Poznamenala a ukázala na slunce, které už bylo dávno zbarveno do ruda.
"Eh… jo, máš pravdu." Přitkal Sasuke, rudej právě jako semafor. Vstal a došel k ninjovi. Sekl se k němu a začal mu prohledávat oblečení. Za chvíli už v rukou svíral onen svitek, kvůli kterému to všechno začalo.
"Orochimaru asi nebude moc nadšenej, až zjistí, že jsem to nezvládla." Poznamenala Yuriko.
"Mno, on asi nebude nadšenej ani z toho, že jsem i přes jeho varování opustil skrýš." Uchechtl se Sasuke a nervózně se podrbal ve vlasech. Yuriho na něj chvíli zírala a pak zakroutila hlavou.
"Jsme to ale dvojka, co?" neubránila se vlně smíchu.
"Jo, to jsme." Uznal a oba se mlčky vydali zpět do skrýše…

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Vl k Vl k | 20. srpna 2009 v 12:55 | Reagovat

ten konec nemá chybu :D

2 Yuriko-san ♥SBénkooo♥ Yuriko-san ♥SBénkooo♥ | Web | 20. srpna 2009 v 15:03 | Reagovat

jůůůů  :-D  :-)

3 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | Web | 21. srpna 2009 v 9:17 | Reagovat

Super nejlepší byl ten konec...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama