S tebou nebo vůbec- pro Sango(SasuSaku)

6. srpna 2009 v 13:00 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
A je tu další povídka, tentokrát na váš poměrně oblíbený pár SasuSaku. Sango chtěla něco napínavýho a smutnýho.Doufám, že jsem tvý představy splnila XD


Přišel tam. Přicházel tak každou noc, když slunce zapadlo za obzor a obloha se zbarvila do krvavě ruda. Po pár minutách vždy vystoupili hvězdy a s nimi měsíc. A to byla ta doba…
Ta doba, když se pokaždé scházeli a užívali si, že jsou spolu.
Jediná doba, kdy se mohli vidět.
Ona tam ale nebyla.


"Kdepak jen jsi?" porozhlédl se zvědavě po okolí svýma černýma očima, jež ve vteřině nabraly barvu krve. A pak si všiml…
Tam, u toho stromu, kde se scházeli ležel kus papíru připevněný k jeho kmenu zabodnutým kunaiem. Zvědavě papírek ukořistil. Nedalo mu moc práce uvědomit si, že to byl vzkaz od ní. Dychtivě si ho přečetl. Pečlivě vnímal každé slovo.
"Odpusť, lásko, dnes mě tu neuvidíš. Tsunade mi zadala misi. Musím donést svitek do Písečné. Je to na dýl, tak nevím, kdy se vrátím. Ale už se nemohu dočkat, až se znova uvidíme. Zatím nashle."
S láskou Sakura

Dočetl dopis a s povzdechem se svalil na zem.Hlavu si opřel o kmen stromu a zadíval se na nebe poseté miliony hvězd. V hlavě se mu stále vytvářel obraz její tváře. Tváře, kterou tak miloval. Vlastně, miloval na ni všechno. Její oči, její úsměv, její chůzi, její gesta…všechno.
"Hm, co já tady? Možná bych se za ní mohl alespoň podívat." Zamyslel se a se svým záměrem se vydal stejným směrem, kterým šla pravděpodobně i ona.

Běžela celý den a už nastala noc. Věděla, že by neměla zastavovat, ale plíce jí napovídaly něco jiného.
Nakonec se rozhodla alespoň na chvíli oddychnout.
Rychlostí blesku seskákala z větví až dolů. Opřela se zády o strom a zhluboka se nadechovala a vydechovala. Byla ráda, že si dala přestávku. Víc už by v kuse asi nevydržela.
S klidem se oddávala přírodě. Pozorně vnímala každý zvuk. Kapání vody, šumění listí, syčení větru…
Z myšlenek ji vyrušilo nepřirozené zachrastění v křoví. Hbitě vyskočila na nohy a vytáhla si svůj kunai, kterým se kryla.
Nic nedělala a čekala, co se stane.
Ze křoví vystoupila vyšší mužská postava. Sakura se nejdříve lekla, ale když měsíční svit ozářil tvář Neznámého, s úlevou si oddychla.
"Proboha, Sasuke, co tu děláš? Vyděsil jsi mě." pokárala ho a zasunula kunai zpět do pouzdra.
"Odpusť, musel jsem tě vidět. Už bez tebe nedokážu žít. Začínám být na tobě závislý." Zavtipkoval a několika kroky se k ní přiblížil.
"Ah, Sasuke, ty jsi tak sentimentální." Pousmála se nad tím divadélkem a bez váhání se k němu vydala. Jakmile se k sobě dostali na nebezpečně blízkou vzdálenost, pevně se k sobě přitiskli a vroucně políbili.

http://media.animegalleries.net/albums/userpics/89024/Sasuke%20and%20Sakura%20197.jpg
Jako první přestala po několika minutách Sakura.
"Sasuke, chyběl jsi mi, ale já mám misi." Zakroutila zklamaně hlavou a smutně se mu zadívala do očí.
"Můžu jít s tebou. Alespoň se nebudeš po cestě nudit." Navrhl s jistým šibalským záměrem, až Sakuru jeho chování rozesmálo.
"Jistě, ale nikdo nás spolu nesmí vidět." Svolila nakonec a určila si své podmínky.
"Spolehni se." Uklidnil ji Sasuke a znova políbil. Někdo je ale vyrušil.
"Ale ale, to je lásky." Ozvalo se z hustého lesního porostu. Oba sebou vyděšeně trhli a stočili svůj pohled za hlasem. Zrak jim spočinul na vysokém muži celém zahaleném do černého ohozu a maskou přes obličej.
"Co chceš?" zeptal se Sasuke hlubokým avšak klidným hlasem.
"Ten svitek, co nese tvoje holka!" odpověděl ninja výhrůžně.
"Ten nedostanete, leda přes moji mrtvolu!" ohradila se Sakura bez otálení a vytáhla si kunai. Ninja se začal nahlas smát.
"Ale ale, kočička má drápky, tím lépe, alespoň se nebudeme nudit!" vysmál se jí a luskl prsty, načež z lesa vyrazilo minimálně dalších 20 ninjů.
"Tak, mám návrh, vy my dáte ten svitek a já vás zabiju rychle a bezbolestně, ale jestli budete dělat problémy, budete trpět." Dal jim na výběr,ale na to mu oba z vysoka kašlali.
"Opakuji…NIKDY!" vykřikla znova Sakura a postavila se do bojové pozice. Po jejím boku udělal to samé Sasuke.
"Ach, bláhová děcka. Zbytečně nám to ztěžujete. Jak chcete, zvolili jste si." Povzdechl si ninja a přii dalším lusknutí jeho prstů se na Sakuru i Sasukeho ninjové rozeběhli s katanami v rukou.
Oba od sebe uskočili a každý bojoval na jedné straně, přitom si ještě stihli krýt navzájem záda.
Sakura svou silou odrovnávala ninju za ninjou takřka ve vteřině. Sasukemu zas stačilo švihnutí meče a několik protivníku padlo mrtvých k zemi.
Sakuře zbývalo nepřátel asi čtyři, zato Sasuke byl hotov.
"Vidím, že nejsi úplně neschopný. Teď si tě vyzkouším já." Uchcechtl se muž, kterého viděli prvního a zaútočil na Sasukeho s kunaii.
Sasuke hned poznal že není slabý jako ostatní, naopak mu dělal velké problémy.
Bojovali spolu asi 10 minut a Sasuke ho konečně dostal na kolena a ve finále probodl levou plíci. Ninja se vyčerpaně zhroutil k zemi, neschopen pohybu.
Sasuke se sesul na kolena a zhluboka oddychoval.
Otočil se a postřehl, že Sakura je se svou prací taky hotova. Jakmile ho zahlédla vydala se k němu rychlým krokem se spokojeným úsměvem na rtech a rukou nataženou před sebe. To samé on. Vstal a šel jí naproti. Zrovna když už si mysleli, že je po všem, ninja, kterého Sasuke porazil se zvedl a s katanou sevřenou oběma rukama chtěl ukončit jeho život.
"Sasuke!" vykřikla Sakura vyděšeně s hrůzou v očích a zoufale se k němu rozeběhla. Už tak od něj byla jen 5 metrů a teď už přímo vedle něj. Sasuke ale nestačil zareagovat a sotva se otočil, v očích se mu odrážel hrozný obraz.
Sakura před něj nastavila své tělo jako štít a rána patřící Sasukemu usmrtila ji. Přímo do srdce.
"NEEEEE!" vykřikl Sasuke zoufale, vytáhl si svou katanu a rychlostí blesku udělal s ninjou rychlý proces. Vyděšeně chytil Sakuřino tělo padající k zemi a jemně ji vzal do náručí.
"Sakuro, to ne." Mluvil stále dokola a v jeho hlase šel rozpoznat strach. Ostatně, jako v očích právě zaplněných slzami.
"Sa-suke." Pronesla Sakura s úsměvem a pohladila ho po tváři.
"Saskuro, prosím, neumírej, teď ne!" prosil ji, naléhal, ale věděl, co přijde.
"Miluji tě, Sasuke." Vydechla naposled a ruka jí padla na zem.
"NEEEEE!!!!" křičel stále dokola, když si uvědomil, že její srdce přestalo být. Pevně přitiskl její k tělo ke svému a slzy mu stékaly po tvářích.
"N-ne." Pronesl už bezmocně a položil její mrtvé tělo do trávy. Ze země sebral svou katanu a namířil ji na své srdce.
"Už nechci žít, Sakuro. Buď budu žít s tebou nebo vůbec." Rozhodl se a v ten samý okamžik zatlačil čepel hlouběji do svého těla. S výkřikem mu z úst vytekl pramínek krve. Se svým vlastním mečem zaraženým do srdce si lehl vedle těla dívky, kterou tak miloval. Chytil její ledovou ruku do té své a naposled políbil na ústa. Poté zavřel své uhlově černé oči a vydal se do světa, kde mohou být znova spolu.
"Miluji tě, Sakuro…"

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Kyle Kyle | Web | 6. srpna 2009 v 13:42 | Reagovat

Moc pěkný příběh. Konec je sice hodně smutnej, ale je to krásně napsaný. Sakura předvedla krásnou oběť, ale Sasuke nechtěl žít bez ní... Opravdu moc pěkně napsaný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama