Víc než mise-Pro Lily-chan

29. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
Tak,Lily-chan(blogís) si přála,abych jí dala dohromady s Kibou.Snažila sem se,doufám,že to není tak děsný,jak sem myslela.Snad i tobě se to bude líbit.Hezký po čteníčko.


Růžovlasá dívka leží na břehu potoka a s rukama skříženýma za hlavou a relaxuje.Její uhlově černé oči pozorují žhavé slunce na obloze,které ji ale pokaždé oslepí.To jí ale nezajímalo.Vlastně,ji nezajímalo nic,krom jednoho kluka na kterého myslela dnem i nocí.I teď.Pokaždé si vybavila jeho výrazné hnědé oči a uličnický úsměv.Nikdy ani nezapomněla na jeho společníka,který při něm stál,ať se dělo cokoliv.Ti dva byli nerozluční tým.Navždy.
,,Ach Akamaru,jak já ti závidím.Si s ním každý den,ráno i večer.Kéž bych byla na tvém místě.",pomyslela si.Najednou zaslechla kroky mířící k ní,tak byla v pozoru.


,,Lily Koura?",zjevil se před ní jeden ANBU.Dívka přikývla.
,,Máte se ihned dostavit k hokage.",řekl a v rychlosti zas odfrčel.Lily si jenom znuděně povzdychla a vydala se do kanclu.
Po zaklepání vešla na Tsunadinu výzvu dovnitř.Chtěla se hned ptát,co ji otravuje,ale než stačila,všimla si hnědovlasého kluka uprostřed místnosti.Bylo to ON.
,,Kibo?",vyhrkla zaskočeně avšak šťastně.
,,Jé,čau Lily.Tak s ní mám tu misi,lady?",otočil se po pozdravu zpět na Tsunade.Ta přikývla.
,,Mo..moment,jaká mise?",vykoktala Lily zaskočeně.
,,Mám pro vás misi.Nic těžkýho,třída B.Jen vyřídit několik ninjů,co otravují okolo Konohy.Kibu posílám,protože on a Akamaru je dokážou najít a tebe,protože si dobrá v útoku.",objasnila a spokojeně se opřela o židli.
,,Super a…kdy se vyráží.",vykoktala ze sebe ještě.
,,Hned,tak poď.",vypálil na ni Kiba,čapl ji za ruku a spolu s Akamarem vyběhli všichni tři ven až k bránám Konohy.
,,Um,ty víš kam jít?",zajmala se Lily zaskočeně,ale byla hrozně šťastná.
,,Jasně,Tsunade mi řekla,kde to přibližně je.Máš zbraně a všechno potřebný nebo se máme ještě stavit u tebe doma?",kontroloval ještě.
,,Ne,všechno mám,tak dem.",uklidnila ho a společně vyrazili.
Nějakou chvíli cestovali mlčky a pokradmu se pozorovali.
,,To snad neni možný!!!Sem tu sama a s nim a budu na něj jenom koukat?"A tak se Lily zhluboka nadechla a nadhodila téma.
,,Dlouho sem tě neviděla,měl si mise?",začala,aby uvolnila atmosféru.
,,Jo,ale teď je to jedno ne?Sme tu jen my.",usmál se Kiba zpátky.Lily se trochu začervenala,znělo to dost konkrétně.Když si Kiba všiml,že je nervózní,trochu do ní drknul.Lily skoro hodila zadek.
,,Hej,co to bylo?",vyjela vysmátě.
,,Jen sem zkoušel tvou stabilitu.Žádnou nemáš.",vysmíval se ji.
,,No jen počkej!",naštvala se a drkla do něj pro změnu ona.Žertovaly, popichovali se, smáli, pošťuchovali a honili ... čas se pro ně zastavil.Lily, ktera už od začátku neměla vůbec páru kam jdou, přestala úplně vnímat cestu ... okolí ... celý svět!Ještě nikdy se necítila tak dobře ... Naštěstí byl Kiba ostražitější.Navíc,když měl Akamara.Celkem dlouho už šli lesem.Zrovna, když byl Kiba v polovině vyprávění o tom, jak Kurenai flirtovala s Asumou, přiložila mu Lily prst na rty.Nějakou dobu ještě trvalo, než mu došlo, že to udělala z trochu jiných důvodů, než si myslel.Oba pokračovali v cestě, ale ve vzduchu bylo cítit napětí.Nyní jim srdce bušila nejen kvůli blízkosti toho druhého ...
Kupodivu ten, jenž vycítil nebezpečí, byl Kiba.Jakmile mu zlověstný svištivý zvuk naplnil uši, srdce i mysl neváhal ani vteřinku.Skočil po růžovlásce a přitiskl ji k zemi právě včas.
Těsně nad jejich ležícími těly proletělo nespočet shurikenů ... a ne jen jedním směrem.
,,No to si teda dali fakt záležet!Málem z nás udělali sekanou.No počkejte šmejdi!"Vytáhl kunai a ze své pozice na zemi jím mrštil směrem, kde tušil nepřítele.... Bolestivé zasténání mu potvrdilo zásah.
Shurikeny přestaly létat nad nimi, ale začaly nebezpečně měnit směr.Oba si opatrně klekli, kývkli na sebe a odskočili každý na jinou stranou.Na Lily okamžitě vystartoval ninja s hrozivým výrazem a poraněnou paží.Ta jen zvedla obočí a s přehledem uhnula před pěstí, která jí mířila do obličeje.
"A teď já!"S těmito slovy udeřila protivníka do tak silně,že vypliv krev. Najednou Ucitíla jak ji někdo poklepal na rameno ..... věděla, že otočit se by byla ta největší pitomost ...... přesto to udělala.Obrovitá pěst ji jen těsně minula, protože se před ní sklonila ..... vzápětí dostala kolenem do obličeje tak prudce, že ji byla gravitace schopna přitáhnout až po pár metrech.Rychle se však zvedla a vrátila to protivníkovi několika pěknými ranami.I Kiba se pěkně vyřádil,když mlátil jednoho za druhým.Za pár minut byli všichni ninjové naprosto kaput a svázaní provazy.Kiba je odvlekl ke stromu,kde je přivázal.Lily zas prozkoumala,jestli nemají zbraně nebo tak.Už se chtěli zvednout a vrátit se zpátky do Konohy,ale to by se na obloze nesměli stáhnout mračna.Za pár vteřin se spustil liják.
,,Skvělý.",povzdechla si Lily a schovala pod strom.AKamaru na souhlas zaštěkal a spolu se svým páníčkem se k Lily přidal.Pořád na ně ale pršelo,tak rači vylezli do koruny.Lily si sedla úplně ke kmeni,Kiba zas na kraj větve.Ninjové zůstali svázaní dole.Kiba celou dobu Lily pozoroval.Ta byla z jeho přítomnosti a z toho,že si sou tak blízko úplně pryč.
,,Není ti zima?Nechceš pučit mikinu?",zeptal se,aby prolomil ledy.Lily jen zakroutila hlavou a odvrátila od něj pohled.To ho štvalo tak se asi o metr přisunul.Teď cítila,jak jí srdce buší na poplach a s každým jeho gestem je to horší.
,,,Co to děláš?",vyděsila se trochu.
,,No jen…..na mě pořád trochu na tom kraji pršelo.",zakecal rychle.Lily se co nejvíc přitiskla ke kmeni.
,,Ty…nechceš být vedle mě?",zvedl svoji ruku a uchopil tu její.Lily sebou cukla.
,,Ne to….jen sem trochu nervózní.",přiznala nesměle.Kibovi to připadalo roztomilé.
,,To jako ze mě?",zasmál se nad tim a netrpělivě čekal její odpověď.
,,No……..",začala,ale nedokončila,protože se k ní Kiba přisunul ještě blíž a přitáhnul si ji k sobě.Ani jí nenapadlo se mu vykrucovat.Pak ji ještě chytil kolem pasu a jejich tváře se přiblížily až na nebezpečně krátkou vzdálenost.Oběma se tajil dech.
,,Rači si to ověřim sám,když dovolíš.",usmál se s klidem.Než Lily stačila odpovědět,její rty mluvily za vše,když líbaly ty Kibovi.Lily byla dost překvapená,ale mile.Potom se odtáhla.
,,Ověřeno a potvrzeno………je to mnou.",zazubil se na ní Kiba.Lily byla rudá skoro jako Hinata,ale to protože byla šťastná.
,,Já zas potvrzuji,že mě máš rád.",vrátila mu,aby si nemyslel.
,,Chyba.",odsekl rázně.Lily zesmutněla a chtěla se od něj odtáhnout,ale zadržel ji.
,,Nemám tě rád……..já tě miluju.",poopravil ji a znova políbil.
,,Taky tě miluju,Kibo.",přidala se a znova propadla jeho líbacímu umění.Dokonce by i pokračovali,kdyby Akamaru Kibu nekousl do zadku.
,,Jau,co je?",vyletěl a prohlídl si obtisk jeho zubů,načež po něm hodil nevraživým pohledem.Lily dostávala záchvat smíchu.Akamaru pak zaštěkal,aby upozornil na odplouvající mračna a vycházející slunce.
,,Aha,tak…asi vyrazíme.",navrhl Kiba a podal Lily ruku.Ta ji přijala a spolu seskočili na zem.
,,Tak deme!",vzala Lily ninji za provazy a celou cestu do Konohy je táhla za sebou.Jediné,čeho si totiž všímala byl Kiba.Ten,který si získal její srdce a ona zas jeho.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Yamashita Ayumu SB Yamashita Ayumu SB | Web | 29. července 2009 v 11:06 | Reagovat

MOhlo to být delší.. ale hezké :) :D

2 Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado | Web | 31. července 2009 v 8:24 | Reagovat

jeje dik idem si to hned dat na blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama