Trénink-Pro Kieko(NejiTen)

25. července 2009 v 10:00 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
Sate,tak,je tu moje další jednorázovka na přání,tentokrát pro Kieko(stránky tady) a na pár NejiTen.Kieko si výslovně přála erotiku,takže sem se v tom dost vyřádila.Snad se vám bude líbit.Budu ráda za jakýkoliv komentík.Arigatou a hezké čtení


Mladá kunojichi s hnědými vlasy svázanými do dvou culíků procházela lesem na smluvené místo se svým týmem.Tak je tomu každý den již několik let.A každý den se to stále všechno opakuje-ptáci cvrlikají v korunách stromů,vůně květin nesoucí se lesem……..její pohledy směřující na svého týmového partnera.Ten si ji ale ne a ne všimnout.Raději se věnuje tréninku.Ani pohledem o ní nikdy nezavadá,žádná povzbuzující slova v jejím jméně nevyřkne……NIC.

Dnes tomu ale mělo být jinak.Vlastně,už od chvíle,kdy vstala.Ptáci v korunách necvrlikali,bylo ticho.Ani květiny nevoněly,jakoby vše bylo mrtvé.O to větší bylo překvapení,když dorazila na smluvené místo.Nikde nikdo,jen ten,kterého ty roky obdivovala a lpěla na něm svými pohledy se opíral o kmen stromu a s rukama skříženýma na hrudi se nechal na pospas zářícímu slunci.
,,Neji.",vyhrkla dívka s pohledem směřujícím na vysokého kluka.Ten okamžitě otevřel oči a pohled stočil jejím směrem.
,,TenTen,že si konečně tady.",pronesl podrážděně směrem ke své kamarádce a rozešel se k ní.
,,Kde sou odtatní?",zeptala se překvapeně,už jen pro to,že jejich sensei a jeho nejmilejší žák se nedostavili na každodenní trénink.
,,Nepřijdou.Gai sensei dostal misi a Lee pomáhá Tsunade s ňákou inventurou či co.Dnes tu budem jen my dva.",odpověděl otráveně.
,,Skvělý.",povzdychla si ironicky,až znuděně TenTen ten,i když ve skutečnosti ji srdce vyskočilo až někam do krku.
,,Taky si myslim.",zabručel Neji na oplátku a stočil hlavu jiným směrem.Ten se na něj naštvaně zadívala a v hlavě se jí odehrával masakr.
,,To sem ráda,že máme stejnej názor.No a,neměli bysme začít trénovat?",navrhla a dál se rozhovorem nezabívala.Neji neodpověděl,stačilo když se naproti ní postavil ve vzdálenosti tak 10 metrů a zaujal bojovou pozici.S rukama nataženýma před sebe jí dal znamení,že je připraven.TenTen se ušklíbla a udělala totéž,jen si na rozdíl od něj vyndala své oblíbené zbraně.V obou rukou svírala kunaje a spoustu dalších ozdůbek měla připravených.
,,Můžem?",zeptala se se šibalským úsměvem na rtech.Odpovědí jí byl Nejiho útok.S vyvolaným byakuganem se k ní rozeběhl a s nataženou dlaní měl v plánu použít Juuken.Když si ale myslel,že jí zasáhl,rozplynula se v kouř.
,,Klon?",uvědomil si a co nejrychleji se obrátil.Moc pozdě ale na to,aby se vyhnul TenTeniný sprše zbraní,hlavně kunajů a shurikenů.Zbraně nezasáhly důležité orgány,to by si TenTen ani nedovolila,hlavně by nechtěla,ale byl pěkně podrápaný.Když si uvědomil,že to Ten myslí vážně a mazlit se s ním nebude,rozhodl se taky bojovat na plno.Takže,když na něj znova poslala sprchu,nic neriskoval a šel na jistotu,tedy použil rotaci.Zbraně byly v tu chvíli na kousky a nepoužitelné.TenTen se namíchla a vytáhla si katanu.Nemilosrdně se na Nejiho rozeběhla a bez přestávky bojovala.
Asi po 10 minutách boje byli oba vyčerpaní.Jen TenTen na tom byla o něco hůř.Už se skoro nepostavila na nohy.Neji a ni často použil tajné triky byakuganu.Ztěžka vydýchávala a konečně se ze země sebrala a postavila na roztřesené nohy.
,,Neříkej mi,že už nemůžeš.To si vážně tak slabá?",začal ji Neji ponižovat tak,jak to dělá celý život,nevědom si toho,co cítí ona.Ten mu neodpověděla,jen nasupeně zavrčela.
,,Jak sem očekával.Si slabá a neschopná.Ani mi nestojíš za ztrátu času při tréninku.",nepřestával ji schazovat.To už se vytočila naprosto a s nenávistným pohledem na něj vyrazila,přičemž v ruce stále svírala meč.Neji se ani nehnul.To až když od něj byla jen metr,dostal ji Juukenem.Několika údery ji kompletně zablokoval chakru a ona padla vyčerpaně k zemi.Neji ji ještě stačil chytit.
,,Sakra,asi sem to přehnal:",uvědomil si,když si konečně všiml,že je Ten v bezvědomí a dost potlučená.Vzal ji do náruče a vzal ji k sobě domů.Tam ji odnesl do svého pokoje a položil na postel.Bolestivější rány jí ošetřil a obvázala.Přikryl ji peřinou a nechal spát.
,,Ta je tak krásná,když spí.",pomyslel si,když se na ni tak koukal.Přisunul si k posteli židli a nepřestával ji sledovat.
,,Sakra,co to dělám.Chovám se jak idiot.",okřikl se,když si uvědomil,že se na ni dívá přinejmenším 2 hodiny.Opustil pokoj a šel pryč.
Asi za 5 hodin,po své procházce se vrátil a šel si udělat jídlo.Nezapomněl ani na TenTen a jejich trénink,takže si uvědomil,že jí to dluží.S obědem na táce otevřel dveře svého pokoje,kde Ten stále ležela.Jakmile ale slyšela cinkání talířů a skleniček,probudila se.
,,Konečně sme vzhůru,že:",usmál se Neji ironicky a přinesl jí tác s jídlem.Když se Ten posadila,přestože byla dezorientovaná,s chutí se do jídla zakousla.
,,Kde to sem a co tu vůbec dělám?",napadlo ji jako první.
,,No,po tom našem tréninku sem tě odnesl k sobě.Bylas trochu mimo.",vyprávěl nezaujatě a bez jakéhokoliv náznaku omluvy.
,,Aha,mno…..díky.",řekla a pokračovala v baště.Ani ne za minutu bylo všechno pryč.Musela mít hlad.Neji vzal talíř a položil ho na stůl.TenTen poděkovala a chtěla vstát z postele,Neji jí to ale nedovolil.
,,Co to děláš?",byla vystrašená.
,,Kam jako chceš jít?",zeptal se nechápavě,přesto s úsměvem.
,,Jak kam?Domů.",odsekla.
,,To mi ani nepoděkuješ?"
,,Za co?Že si mě dostal do bezvědomí a ještě mě ponižoval?To fakt ne.Dík za jídlo,azil a čau.",vstala nekompromisně a chtěla se mu vymanit ze sevření.Neji ale zvýšil stisk a přitáhl si jí k sobě.
,,Žádný čau.Teď si moje.",usmál se vandalsky a začal se k ní přibližovat.Ten cítila,jak se jí rozbušilo srdce.Nic ale nedělala,ani když ji Neji políbil.Místo nadávek mu položila ruce kolem krku a zapojila se taky.Chvíli se tam líbali,až pak si Ten uvědomila,co dělá a Nejiho odstrčila.
,,Nesahej na mě!",vykřikla a rozeběhla se ke dveřím.Neji teď nevěděl,která bije,ale rozhodně si ji nechtěl nechat utýct.Rozeběhl se za ní a než Ten otevřela,zabouchl dveře a zamknul.Ten teď neměla kam utýct.Kamkoli to zkusila,Neji jí bránil.Nakonec byl tak blízko,že skoro nemohla dýchat a zády byla opřená o zeď,zatímco se k ní Neji tiskl.Začala se trochu bát a nohy se jí rozklepaly.
,,Snad mi nebudeš utíkat.",uchechtl se Neji a začal se k ní přibližovat.Ten obrátila hlavu.
,,Dej mi pokoj,hned mě pusť!",varovala ho a po tváři jí stekla slza.
,,To nepůjde.Teď mi neutečeš.",odsekl a políbil ji.TenTen se od něj znechuceně odtrhla a vlepila mu facku větší,než dokáže Tsunade.Neji se ale nehodlal vzdát a chytl jí obě ruce.Ten začala tiše plakat.
,,Nemusíš se bát TenTen,já ti neublížím.",uklidňoval ji a setřel slzy z tváře.Chytl ji kolem pasu a znova políbil.Ten už věděla,že nemá šanci,tak se nebránila.Navíc,po chvíli si to začala užívat.
Za pár vteřin ji Neji začal rozepínat mikinu a vytahovat tričko.To za pár okamžiků skončilo na zemi stejně jako jeho košile.Pak přišli na řadu oboje kalhoty,až oba skončili jen ve spodním prádle.Neji vzal TenTen a odnesl ji zpátky na postel.Opatrně jí rozepnul podprsenku,ke které se brzo přidaly i poslední kousky šatů.Neji začal Ten líbat po celém těle,přes hrudník až k pupíku.Přitom ji hladil po zádech.Ten celou dobu slastně sténala,až to nakonec nevydržela a hlasitěj vykřikla.Neji to bral jako znamení,že je připravená a jemně do ní vnikl.Ten se zaryla nehty do jeho kůže na zádech a začala ho líbat.Asi po hodině oba usnuli.
Ráno se probudili vedle sebe.Po jejich dlouhé noci byli dost vyčerpaní a vůbec se jim nechtělo na trénink.Co ale mohli dělat,museli to ňák zkousnou.Oblíkli se a vydali na cestu.Celou dobu se drželi za ruce.Jakmile ale dorazili a viděli,že Lee a Gai už sou v pochodu a připraveni na trénink,uskočili od sebe.
,,Dobré ráno.",pozdravili oba a hluboce zazývali.Gai si hned všiml a začal se vyptávat.
,,Proboha,ste chcíplí,jakobyste přišli z mise.Co ste včera večer proboha vyváděli?",zeptal se vyjeveně.Ten I Neji se oba hnedka zarazili a zrudli jak rajčata.Bez jakékoliv odpovědi se na sebe usmáli a kolem Gaie prošli bez povšimnutí.Jemu a Leeovi je to,co se tu noc odehrálo s Ten i Njeim,záhadou.
KONEC!!!

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Sasori Sbéčko Sasori Sbéčko | Web | 25. července 2009 v 15:13 | Reagovat

ZÁPIS SB.

2 Vl k Vl k | 25. července 2009 v 16:31 | Reagovat

nádhera :)

3 Kyle Kyle | Web | 25. července 2009 v 21:41 | Reagovat

Díky, žes souhlasila, už jsem si tě také přidal... :-)

4 Kyle Kyle | Web | 25. července 2009 v 21:43 | Reagovat

Jo a diplom dělat nemusíš...

5 Miako Suzuki Miako Suzuki | Web | 26. července 2009 v 2:32 | Reagovat

skvělej konec:D
už je 3.díl povídky;)

6 Yamashita Ayumu SB Yamashita Ayumu SB | Web | 26. července 2009 v 11:04 | Reagovat

To je mrtě :D Lee by určitě úplně vyváděl xD a Gai ho v tom podporoval :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama