Odpuštění-Pro Jutaki

23. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
Tak,máme tu další jednorázovku a to pro Jutaki(stránky zde).Jutaki si přála povídku,kde se Sasuke vrátí do Konohy a zjistí,že Itachi ho má rád.Ale přála si nikdoho NEPÁROVAT takže nečekejte romantiku.Snad se bude líbit.......


,,Zaplatíš za to,cos provedl!",rozkřičel se blonďák na jednoho z Uchihů a rozběhl se na něj s kunajem v ruce.Ani se nemusel bránit,jediné co udělal bylo,že uhnul.
,,Zadrž Naruto,není to tak,jak si myslíš.",přesvědčoval blonďáka a vyhýbal se jeho útokům bez použití vlastní síly,aby ho nezranil.

,,Mě se to zná všechno dost jasný.Kvůli tobě Sasuke odešel.Jen kvůli nenávisti,kterou cítí vůči tobě a chce ji ukončit pomstou.Všechno je to tvá vina.",obviňoval ho Naruto a v podstatě právem.Uchiha se zarazil a smutně sklopil hlavu s pohledem směřujícím do země.
,,Máš pravdu,je to moje vina,ale……..já nikdy nechtěl,aby to takle dopadlo.Já mám Sasukeho rád,je to přece můj bratr.",vysvětloval a v očích se mu zaleskly slzy plné smutku a lítosti.Naruto zastavil svou nastávající ránu a na Itachiho se se zájmem zadíval.
,,Rád.Jak ho můžeš mít rád,když……když si mu tohle provedl?!Zabil si mu rodiče a jeho mučil!Co je na tom důkaz,že ho máš rád?!",rozkřičel se na něj až se zcela pohlcen nepříčetností začal měnit na Kyuubiho.Itachi se dostal do pozoru a byl na všechno připraven.Naruto se na něj rozeběhl a máchnul mu rukou těsně před obličejem.Itachi se jen tak tak vyhnul.Naruto se rychlostně obrátil a zasáhl ho úderem levé ruky.To Itachiho odmrštilo do protějšího stromu.Když viděl,že se na něj Naruto znova blíží,bleskurychle se oklepal a vyhoupl na nohy.
,,Naruto,zadrž,chci ti to vysvětlit.",volal na něj,ale Naruto nereagoval.Stále se ho snažil dostat.
,,Je mi to jedno.Tsunade mi výslovně nařídila,abych tě zničil.A to taky udělám!",zakřičel rozhodně a hodlal seznámit Itachiho se svou pěstí.Ale seznámil strom,kterej byl ve vteřině na padrť.Itachiho už to přestalo bavit a přestože Narutovi nechtěl ublížit,udeřil ho do zátylku a on omdlel.Těsně než spadl na zem,Itachi ho chytil a opřel mu hlavu o kmen stromu.
Asi za 2 hodiny se Naruto probral.Ani nevěděl,kde je.Když se pořádně porozhlídl,první co uviděl,byl Itachi.Vyděšeně sebou škubl a chtěl vypadnout.Ruce i nohy měl ale svázané.
,,Nesnaž se,spoutal sem tě pro případ,že by sis zas nedal říct a vyváděl.Nic ti neudělám.",uklidňoval ho a rozdělal oheň.Vedle měl připravený ryby.Naruto na něj koukal s nenávistným pohledem.
,,Nedívej se tak na mě,já ti to chtěl vysvětlit.Dáš si?",nabídl mu jednu rybu.Naruto se namíchnul a rybu mu vykopnul z ruky tak,že zas skončila v rybníce.
,,Asi ne.",usoudil Itachi z jeho chování a dál se s ním nebavil.
,,Hnedka mě pusť!",cukal se Naruto a snažil se rozvázat provazy.
,,Tak dost!",zakřičel Itachi tak,že se i Naruto vyděsil.Pak sklopil hlavu a jediným pohybem ruky oheň uhasil.
,,Víš…já….nikdy sem Sasukemu ublížit nechtěl.Nikdy sem ani nechtěl zabít rodiče,miloval sem je,ale…..musel sem.Měl sem zabít i Sasukeho,ale….nedokázal jsem to.Prostě sem nemohl.",vysvětlil tiše a Naruto si stačil všimnout pramínků slz dopadajících na zem.To ho dost zmátlo.
,,Jak…musel?",zeptal se nechápavě,až vyděšeně.
,,To…to je složitý,nemůžu ti to vysvětlit.Jen…chci se vrátit zpátky do Konohy,chci zas vidět brášku,chci……….aby to všechno bylo,jako dřív.",dokončil a osušil si slzy.Naruto na něj nevěřícně koukal,nic z toho,co mu řekl,nechápal.
,,Naruto……..vzal bys mě sebou do Konohy?........Prosím.",zahleděl se mu Itachi do očí.To Narutovi stačilo,aby poznal,že to myslí vážně a nelže mu.
,,Já…můžu tě vzít sebou,ale….nic neslibuju…..musí to povolit Tsunade.",vysvětlil soucitně.
,,Díky…….Naruto.",poděkoval Itachi a uvolnil mu provazy.Pomohl mu na nohy a oba se mlčky vydali zpátky do Konohy.Cestou nepadlo ani slovo,Naruto se rači nevyptával.Už když to vypadalo,že to všechno dobře dopadne,vyskočil před ně z koruny stromů někdo,koho dobře znali.
,,Sa…Sasuke.",vydechl Naruto při pohledu na svého bývalého týmového partnera a starého přítele.Itachi nevěděl,co říct.Jen mlčel a prohlížel si svého malého brášku,kterej ale už dávno vyrostl.
,,Naruto……..ty….spojil ses s Itachim?",obvinil ho Sasuke místo pozdravu.Narutovi hned ztuhl úsměv,když viděl,že si Sasuke vytahuje meč a míří ho na Itachiho.
,,Ne Sasuke,tys to špatně pochopil,takle to není.Itachi je na naší straně,nechce nikomu ublížit.On tě má rád.",přesvědčoval ho,ale tomu se Sasuke jen vysmál.
,,To je ta největší blbost jakou sem slyšel.Přišel sem ho zabít,konečně budu mít klid.A teď mi uhni,neno zabiju i tebe.",varoval ho a chystal se vyrazit.Naruto se ale před Itachiho postavil a vytáhl si kunai.
,,Odpusť,ale to ti nedovolim.Nedovolim,abys udělal největší chybu svého života.",zakřičel na něj a vytáhl si kunai.Sasuke se dostával do varu a měl chuť někoho zmlátit.
,,Chyba byla,že sem vám oběma věřil.",odvětil bez zájmu a s mečem v ruce se na Itachiho rozeběhl.Ten se ani nehnul,jen se na Sasukeho soucitně díval.Do cesty mu ale skočil Naruto,aby ho ubránil.Srazil Sasukeho meč se svým kunajem.
,,Uhni Naruto,tohle se tě netýká!",okřikl ho Sasuke a přitvrdil.
,,Cokoliv se týká mého přítele,je i můj problém.A já nedovolim,aby si to udělal!",zamítl a oči mu z krásně modré nabrali rudou barvu.Sasuke se naštval a začal boj.Itachi to všechno jen mlčky sledoval.
,,Jak se to všechno tak semlelo?Nikdy by mě nenapadlo,že to takle skončí.Je to moje vina.",pomyslel si Itachi,když sledoval,jak Sasuke dává Narutovi pěknou nakládačku.Nakonec ho srazil k zemi úplně.
,,A teď dokončim,pro co sem přišel.",pronesl,když se Naruto válel bezmocně na zemi,neschopen pohybu.Stočil svůj pohled na Itachiho.V očích mu šla vidět nenávist.
,,Je konec!",zakřičel a rozeběhl se na něj s katanou v ruce.Itachi se ani nehnul,stále se díval Sasukemu do očí a nic neděl.Zrovna,když se chystal seknout,zastavil se mu těsně před obličejem.
http://fc08.deviantart.com/fs24/f/2008/006/5/a/Sasuke_vs_Itachi_colored_by_Arya_Aiedail.jpg
,,Proč nic neděláš?Proč nebojuješ?Proč se nebráníš?",ptal se Sasuke dokola.Itachi neodpovídal.
,,Myslíš,že to neudělám?Dívej se!",uchopil pevně meč a přitlačil ho Itachimu na krk.
,,Ne Sasuke,nedělej to!",křičel Naruto z dálky tak 20 metrů.
,,Je mi líto,co sem ti udělal.Nikdy sem ti nechtěl oblížit.Mám tě rád Sasuke,si pořád můj bratr.",přesvědčoval ho Itachi s překvapivě klidným hlasem.Sasuke se trochu zarazil,ale byl stále připravený.
,,Sklapni,tys mě nikdy neměl rád.Byk sem pro tebe otravnej malej spratek.Nikdy si na mě neměl čas.Já tě nenávidím!",křičel stále dokola a přitlačil na ostří tak,že Itachimu vznikl na krku menší šrám.
,,Vím,že mi nevěříš,ale….myslím to vážně.Vždycky sem tě měl rád.Nikdy bych ti neublížil.",přesvědčoval ho dál.Sasukemu se rozklepala ruka,že meč ani neudržel pořádně pevně.Itachi pomalu meč chytit a jemně si ho sundal z krku.Sasuke ho upustil na zem a svalil se na kolena.
,,Sasuke.",pronesl Itachi do větru a klekl si k němu.Zadíval se mu hluboce do očí.
,,Ty budeš vždycky můj malej otravnej bráška…….kterýho mám rád.",usmál se a pomohl mu na nohy.Sasuke nemluvil,na nic se nevzmohl.
,,Vrať se s náma do Konohy,budem zas jako dřív.Konec pomsty,konec všeho,už nic špatného.",domlouval mu Ity.Sasuke nakonec podlehl a i s Narutovim příspěvkem se rozhodl vrátit.Konečně vše bylo jako dřív.Bráchové byli spolu a Narutovi se vrátil nejlepší přítel.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Yamashita Ayumu SB Yamashita Ayumu SB | Web | 23. července 2009 v 11:11 | Reagovat

Wow! Supéér :).. Ale mohlo to být víc dramatičtější :D

2 Vl k Vl k | 23. července 2009 v 13:04 | Reagovat

takové zvlášťní :-)

3 Miako Suzuki Miako Suzuki | Web | 23. července 2009 v 15:15 | Reagovat

1.díl povídky!!!:)
kawaii;)

4 Sasu.Naru twajne *Sbéénko <3* Sasu.Naru twajne *Sbéénko <3* | Web | 24. července 2009 v 22:18 | Reagovat

nádhera..*w*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama