Nezpřetrhatelná pouta 5

30. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Nezpřetrhatelná pouta - původní verze
Tak, znova taková malá dávka humoru XD Snad se vám bude líbit XD

,,Kabutooooooooo!",zakřičela Hinata jméno kluka,kterej by udělal cokoliv jen pro to,aby mu byla za něco vděčná,zatím co zdrhala před Sasukem,kterýmu se momentálně kouřilo z podrážek,jakou rychlostí za ní upaloval.
,,Tak to si mě nasrala.Teď si to vodskáčeš!",přidal rychlost,která dosáhla 220 km/h.
,,Heh,super,takže sem ho naštvala.Mno,moc ráda bych si s nim dala bitku,ale udělám něco lepčího.",připravovala plán Hin mezitím,co zdrhala před tim emo.


,,Kabuto!",zařvala hlasitěji,když znova vyběhla ven,kde se právě slunil Oroxicht a její lehátko zabral Kabuto se sklenicí margarity v ruce.
,,Eh…co..?",rozhlížel se,když zaslechl volat svoje jméno a pro lepší zaostření si sundal sluneční brýle.
,,Hin!",rozzářili se mu oči,když spatřil modrovlasou dívku běžící ,,radostně" k němu a její nádherné vlasy odrážely sluneční záři.
,,Kabuto,bacha!",varovala ho a skočila za nim do vody,přičemž ho sebou strhla z lehátka.Kabuto okamžitě vyplaval na hladinu a začal ze sebe kašlat vodu.
,,Eh,Hinato,ty si ňáká žhavá.",podíval se na ni jeho flirtovacim pohledem a ani si nevšiml Sasukeho,kterej vypadal jako býk,kterýmu někdo ukázal rudou barvu.
,,BACHA!",vykřikla Hin,zrovna,když se k ní Kabuto nakláněl a spolu s nim se potopila.
,,Mám tě!",zařval Sasuke a vyrazil za ní do vody.Všichni tři pak vyplavaly na hladinu.Ne že by se Hinata bála,spíš měla výtlem,ale chtěla,aby měl Sasuke průser.Hnedka,když ji Sasuke zmerčil,schovala se za Kabuta.
,,Ty………mrcho………vylez a neschovávej se!Bojuj se mnou jako ženská s chlapem!",vybízel ji a kašlal vodu.
,,Sorry,ale já holky nebiju.",odmítla nabídku čímž Kabuta přivedla k výgebu a Sasukeho k nepříčetnosti.Vycenil zuby a pomalu se začal měnit na démona.
,,Zabiju tě!",rozmáchl se proti ní,ale ruku mu zadržel Kabuto.
,,Opovaž se na ní šáhnout a zabiju tě já!A tadyto máš za tu mrchu!",napřáhl se tentokrát on a uštědřil Sasukemu ránu,kterou kvůli své momentální neovladatelnosti nevybral a odletěl tak,že z lehátka sebou stáhl do vody i Oroxida.
,,V poho?",otočil se Kabuto na vytlemenou Hinatu,která se smíchy skoro topila.
,,Jo….mo…moc….dík…seš…..fak…..fakt….borec….", děkovala mu mezi výgebama,který jí způsobily křeče v břiše.
,,Za málo?",poškrábal se Kabuto nervózně na tváři a nabral barvu sharinganu.
,,Ty idiote,co děláš!",rozeřval se Orochimaru okamžitě na Sasukeho,když se konečně vynořil.
,,Já ne!To tamti dva!",bránil se a poukazoval na Kabuta a Hin.
,,Nekecej,je to tvoje vina!nejdříf ta podprsenka a teď tohle.Začínáš mě pěkně srát!",nasupil se Orouš až se ho Sasuke začal trochu bát.Hinata se nad tim moc bavila a Kabuto rači neříkal nic.
,,A…ale…ty si sám říkal,že ty smajly taky nesnášíš!",nedal se a dál se ho snažil ukecat.
,,To je něco jinýho!Tak,a teď za trest vyčistíš všechny koupelny a záchody.A ať se to leskne!",nakázal mu Orouš.Sasuke vejral s čelistí u země.Nikdy domácí práce nedělal.
,,Ale lorde Orochimaru,neuklízela koupelny náhodou Hi……",nedořekl Kabuto,protože mu Hinata zacpala pusu.Orochimaru mu ani nevěnoval pohled,protože byl nasranej na Sasukeho.
,,A…ale já…."
,,Tak dost Sasuke!Vem si hadr,dezinfekci,mop a běž makat!",dokončil a poukázal prstem ven z vody až do skrýše.
,,No jo………",vylezl Sasuke poslušně se sklopenou hlavou a docupital až ke vchodu,přičemž z něj kapala voda.
,,A ať se to leskne!",zopakovala Hin Orovu větu,aby Sasukeho podráždila.Ten se na půl kroku zastavil a vytáhl si svůj meč.
,,Ty bestie!",zařval a rozběhl se zpátky.Hodil ale držku v polovině,protože mu Orochimaru nohavice přicvakl k zemi shurikenama,co po něm právě mrskl.
,,Vidíš Sasuke,já ti říkal,ať nosíš kratší.",poškádlil ho ještě nakonec.Sasuke se nasupeně zvedl a vytáhl si z nohavic shurikeny.Hodil je zpátky orovi a doufal,že mu aspoň prdne to lehátko,ale nic.Zklamaně odkráčel dovnitř a Hinata s Kabutem se šli usušit.
,,Poď!",pobídl ji a podal jí ruku,když vylejzala z vody.
,,Děk.",usmála se a ruku přijala.Kabuto si pak něčeho všiml a s otevřenou slintající pusou jí čučel na hrudník,přes prosvítající bílé tričko.
,,Co je?",zeptala se ho nenápadně i když moc dobře věděla,kam a proč vejrá,ale bylo jí to fuk.Spíš z toho měla prču a takle si i zajistila další jeho záchranou akci.
,,N….ni….nic…",trhl sebou okamžitě jak se vzpamatoval.
,,Tak jo,mno,ještě jednou dík.Sasuke to díky tobě pěkně slízal.Máš to u mě.",usmála se.Kabuto chtěl ještě něco říct,ale zasekl se,když jako poděkování dostal od Hin pusu na tvář.Než se stačil vzpamatovat a nabrat zas svou přirozenou barvu,Hin byla v cuku letu pryč.

http://4.bp.blogspot.com/_Hv-1mLTN7lI/ST0T8e9jx-I/AAAAAAAAFq0/9nFpTCylhQg/s400/KabutoYakushi.jpg

,,Bravo Kabuto!",hvízdnul na něj Oro,kterej všechno sledoval a s postojem Leea či Gaie provedl to povzbuzující gesto.Kabuto se jen nervózně podrbal ve vlasech a šel se zas spokojeně slunit.
,,Ha,dostala sem ho!Má,co si zasloužil!"S těmito slovy rozrazila Hinata dveře svého pokoje a z vesela si začala skákat po posteli.Pak někdo lehce zaťukal na otevřené dveře.
,,Ehm,můžu?",zeptala se nejistě rudovlasá dívka s brýlemi.
,,Jj Karin,jen poď.",pokynula jí Hin a seskočila z postele.
,,Cože si tak veselá?",udivilo jí,když si všimla vytlemený Hinaty.
,,Ále,jen sem toho debila S……..ale nic.",zamlkla v polovině věty protože si uvědomila,že i když sou s Karin momentálně nej kmošky,tak by jí za tohle vyprášila kožich,protože Sasukeho bezhlavě miluje……..nebo to aspoň tvrdí.
,,Fajn,jen potřebuju vědět,jestli máš během tejdne ňáký mise?",zeptala se jí Karin opatrně,když si jí konečně přestala podezíravě prohlížet.
,,Mno………vlastně si teď uvědomuju,že ne.Tak to je blbý,du za Orochimarem,snad mi ňákou dá.",uvědomila si Hin a chystala se odskákat ven.
,,Ne,žádný mise……..teda….to je právě ten problémek….ptala sem se protože…..no….",zadržela ji rychle Karin a snažila se vymluvit.
,,…..nikdo,ani já,Suigetsu nebo Juugo,nikdo nedostal misi,víš……..takže……..",zakecala to tak,že to i Hin přesvědčilo.
,,Ach jo,to je vopruz.Já chtěla zrovna někomu nakopat zadek.",povzdechla si Hinata smutně a zklamaně si kecla na postel.
,,Mno,to je fakt smůla,tak dík a čau.",rozloučila se Karin a vypálila ze dveří tak rychle,jako by na chodbě zahlídla Sasukeho.
,,Juugo,Suigetsu,poďte sem.",zavolala na další dva kámoše.Přicupital jeden zrzek a jeden s šedými vlasy.
,,Tak co,má volno?",vyzvídal okamžitě Suigetsu,jak se dostal ke Karin.
,,Jo,nakeclala sem jí,že mise nejsou,takže má celej tejden volno.",usmála se vítězně na ty dva.
,,Fajn,teď už to chce jenom Orochimara ,Kabuta a Sasukeho.Tak dem.",pobídl Juugo oba a společně vyrazili ven.Kabuto i Orochimaru už balili lehátka a mířili dovnitř.Pak se na ně ale vyřítili ty tři.
,,Orochimaru,Kabuto,vyšlo to.žádný mise chtít nebude!",chlubila se Karin a zabrzdila od těch svou asi půl metru.
,,Super,takže můžem naplánovat tu oslavu.Chce to fakt promyšlenej plán.Máme čas jenom tejden,narozky má už v úterý.Ňáký nápady?",začal Kabuto okamžitě organizovat oslavu Hinatiných šestnáctin a vytáhl si bloček s propiskou.
,,Mno,určitě to bude oslava jako překvapení a napadlo mě,že by to mohlo bejt na tý louce,kde se pravidelně schází parta.",navrhl okamžitě Suigetsu.
,,Hm,to je dobrý,pod širym nebem se jí to určitě bude líbit.A dál?Jako,co bude k jídlu nebo výzdoba.",ocenil Kabuto a ptal se na detaily.
,,K jídlu určo plno sladkostí a chipsů,hlavně čokoládu,ty Kinder blbosti atd.Co se výzdoby týče,pochybuju,že by ňáká šla udělat venku a navíc,Hinata si na výzdobu nepotrpí.Má rači přirozenost.",zahrál si Juugo na odborníka.Tahle jeho stránka byla mnohem lepčí,než ta,když je v jednom kuse nasranej.
,,To je fakt,skoro sem zapoměl.Dobře,takže se vrhnem do nákupů ale nenápadně.Nechci,aby se to provalilo a víte,že ona všechno vyšpijónuje.",varoval Kabuto a každýmu rozdal úkoly.
,,Heh,přesně ten důvod,proč se namisích vždy osvědčila jako nejlepší špeh.",zasmál se Orochimaru a přijal seznam,který mu podal Kabuto.
,,A…….co Sasuke?",uvědomila si Karin a Kabuto i Orouš se zarazili.
,,To by mohl být problém.Mno,ale pokusíme se ho přesvědčit.Tak šup,dejte se do toho.",pobídl Kabuto všechny a sám se dal do organizování.


 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líběj se vám moje povídky?

HAI!!!
Hm....
Ble!

Komentáře

1 Kyle Kyle | Web | 30. července 2009 v 12:09 | Reagovat

Pěkně napsaný, asi si přečtu i předchozí části

2 Lenicka Lenicka | Web | 30. července 2009 v 14:10 | Reagovat

obíhám jak se máš.co děláš?u mě je bleskovka tak se určo zapoj tak zatím pappa ;-)  :-D

3 Vl k Vl k | 30. července 2009 v 14:32 | Reagovat

nádhera a Saske to pěkně osdkakál :D

4 Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ Miyu-chan♥twoje lafující*SB*♥ | Web | 30. července 2009 v 19:27 | Reagovat

tleskám dobře mu tak Sasukemu :D

5 Nakashima Michiyo Nakashima Michiyo | E-mail | Web | 30. července 2009 v 22:03 | Reagovat

jako vždy perfekně uděaná práce  :-D  8-)

6 Toren-tvé SB Toren-tvé SB | Web | 30. července 2009 v 22:53 | Reagovat

Moc povedený!!

7 May-san May-san | E-mail | Web | 31. července 2009 v 0:51 | Reagovat

teheeee X))) tak tohle byl mazec..XDD
tak jinak mas u me - ty v narutovi, promin, ze je to tak pozde, ale ted jsem se zase konecne dostala na net XDD
peknej blog X)

8 Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado | Web | 31. července 2009 v 8:22 | Reagovat

jej super poviedka hehe xD inac ako sa ti dari?

9 Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado Lily-chan SBečko ktoré ťa má rado | Web | 31. července 2009 v 8:22 | Reagovat

aaa kawaii dess

10 Yamashita Ayumu SB Yamashita Ayumu SB | Web | 31. července 2009 v 9:54 | Reagovat

Chudák Sasuke... tys mu ale dala.. Ale co... aspoň byla sranda xD

11 Sasu.Naru twajne *Sbéénko <3* Sasu.Naru twajne *Sbéénko <3* | Web | 31. července 2009 v 22:32 | Reagovat

achoj:-)..tak sem z5 od babči..kdyžtak na blogu je ňáký shrnutí jaký to tam bylo a taky poděkování pro tebe, tak jestli ceš můžeš si to přečíst..a co bys cela na diplomek?? :-Djo a jako vždy perfekt dílek xD už se těšim na další :-D

12 Sasori Sbéčko Sasori Sbéčko | Web | 1. srpna 2009 v 10:56 | Reagovat

Fak krutý  chudák Sasuke sem zvědavá jestli ho překecej :-D

13 Lady.Cho* Lady.Cho* | Web | 23. září 2009 v 20:25 | Reagovat

Moc dokonaloSt... Hinatina oslava...
To vypadá hodně slibně...
Kvůli tvým dokonalým povídkám nekoukám na COMEBACK xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama