Červenec 2009

Vyhodnocení pro Fujimoto Ayumu

31. července 2009 v 15:00 | Ami-chan |  Ty v Narutovi
Tak je tu další vyhodnocení.Chtěla si bejt s Narutem,to se mi líbilo,taky ho mám ráda,takže sem se trochu rozepsala.xDSnad se bude líbit.


Jméno:Fujimoto Ayumu
Věk:14 Hodnost:Jounin Klan.Fujimoto-ovládá kosti
BFF:Všichni z Konohy
Love:Naruto Vesnice:Konoha Jutsu:Ninjutsu,genjutsu,zbraně
Element:Vítr a blesk

Nejlepší den mýho života...teda...druhej nej xD

31. července 2009 v 12:00 | crazy.AminQa |  Oznamy
20.6.2009, sobota- Tenhle den se mi vryl do paměti, srdíčka i dušičky a nikdy na něj nezapomenu. Byl to den mýho první srazu cosplayerů. Lidi tam byli tak ůžasní, že to snad ani není možný. Opravdu, nekecám a každej, kdo na ňákym srazu byl mi to potvrdí XD. Už sem byla na více, ale tomu prvnímu se nic nevyrovná XD S káminkama ze srazu sme si dokonce založily vlastní klub Crazy ninjas- TADY! Budeme samy pořádat srazy. Pokud máte zájem, můžete se do klubu přidat. Moc rádi vás všechny uvidíme na ňákym srázku XD. A jinak, mám tu pár fotek z toho 20.6., jen ty nejlepší XD i když všechny byli supa XD a pokud chcete vidět všechny, mrkněte se semka!!!:D

Průkazka Anti-Sakura klubu od Kakashiho & Iruky senseie

31. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Diplíky
Doporučuju tenhle klub všem co nesnášej Sakuru tak jako já.Ostatnim co ji maj rádi Gomen,tohle je výhradně můj názor,tak si to neberte osobně.A pokud má někdo stejnej názor jako já, můžete se přidat tadýýýýýýýý.


Vyhodnocení od May

31. července 2009 v 9:24 | crazy.AminQa |  Ty v Narutovi
Dostala sem perfektní vyhodnocení od May. Má skvělej blogísek, opravdu moc arigatou, je to super xD


Nezpřetrhatelná pouta 5

30. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Nezpřetrhatelná pouta - původní verze
Tak, znova taková malá dávka humoru XD Snad se vám bude líbit XD

,,Kabutooooooooo!",zakřičela Hinata jméno kluka,kterej by udělal cokoliv jen pro to,aby mu byla za něco vděčná,zatím co zdrhala před Sasukem,kterýmu se momentálně kouřilo z podrážek,jakou rychlostí za ní upaloval.
,,Tak to si mě nasrala.Teď si to vodskáčeš!",přidal rychlost,která dosáhla 220 km/h.
,,Heh,super,takže sem ho naštvala.Mno,moc ráda bych si s nim dala bitku,ale udělám něco lepčího.",připravovala plán Hin mezitím,co zdrhala před tim emo.


Povídka pro mě od Yamashity-Ayumu

29. července 2009 v 17:00 | Ami-chan |  Povídky pro mě
Další moje skvělý sbénko pro mě napsalo povídku Já a Naruto.Myslim,že je skvělá.Posuďte sami:D

,Um, ahoj, Chouji." pozdraví ANBU velitelka v uniformě, která odhrne závěs a vstoupí do restaurace.
,,Myslela jsem si, že tě tady najdu." usměje se na něj, když uvidí, jak se láduje.
,,Ahoj, Ami." odvětí kluk s plnou pusou.

Víc než mise-Pro Lily-chan

29. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
Tak,Lily-chan(blogís) si přála,abych jí dala dohromady s Kibou.Snažila sem se,doufám,že to není tak děsný,jak sem myslela.Snad i tobě se to bude líbit.Hezký po čteníčko.


Růžovlasá dívka leží na břehu potoka a s rukama skříženýma za hlavou a relaxuje.Její uhlově černé oči pozorují žhavé slunce na obloze,které ji ale pokaždé oslepí.To jí ale nezajímalo.Vlastně,ji nezajímalo nic,krom jednoho kluka na kterého myslela dnem i nocí.I teď.Pokaždé si vybavila jeho výrazné hnědé oči a uličnický úsměv.Nikdy ani nezapomněla na jeho společníka,který při něm stál,ať se dělo cokoliv.Ti dva byli nerozluční tým.Navždy.
,,Ach Akamaru,jak já ti závidím.Si s ním každý den,ráno i večer.Kéž bych byla na tvém místě.",pomyslela si.Najednou zaslechla kroky mířící k ní,tak byla v pozoru.


Nezpřetrhatelná pouta 4

28. července 2009 v 11:00 | Ami-chan |  Nezpřetrhatelná pouta - původní verze
Opět se dílek odehrává v Konoze. Teď to bude trošku romantika XD Snad vám tam ten humor tolik scházet nebude XD

,,Kolik misek chceš objednat?Víš,jen abych měla přehled.",zazubí se Sakura mile na Naruta,když zaplujou k baru u Ichiraku.
,,Začneme s jednou a pak se uvidí.",odpoví ji taktéž s úsměvem a hvízdne na staříka za pultem.
,,Zdravím šéfe,prosil bych jednou ramen.",poručí si.Stařík se zvědavě otočí,protože ten hlas poznává.


To nebude jen laskavost- Pro Aničku (NaruHina)

27. července 2009 v 11:02 | crazy.AminQa |  Povídky ode mě pro vás
Tak,další jednorázovka.Tentokrát na pár Naruto X Hinata a to pro Aničku.Chtěla trochu intimčo.To sem jí splnila,ale moc sem to nepřeháněla.Jen malý upozornění.Když si žádáte o povídku a udáváte jen mejl,napiště mi ho i do textu.Mám to tam napsaný,protože se mi to na kompu neotvírá a odkaz mi musela otevřít kámoška.No jinak...snad se bude povídka líbit.Těšim se na komenty...Blonďatý kluk prochází mlčky ulicemi Konohy.Neví co má dělat,neví,co by měl udělat.Přemýšlí jen nad jednou dívkou.Nad tou,která si už dávno získala jeho srdce.On jen neví,jak by získal to její.Už všechno zkoušel,tolikrát se pokusil jí to dát najevo,ale….nikdy nenašel odvahu říct to přímo.Celé dny nemyslí na nic jiného.To ona je důvodem jeho probdělých nocí.Důvodem,proč se nikdy nevzdává.


Návštěvnost: 20.-26.7.2009

27. července 2009 v 11:00 | crazy.AminQa |  Návštěvnost
Lidičky, vy mi teda dáváte. Ani nedokážu popsat, jak sem ráda. Mrkněte na to, blog se rozjel teprve před týdnem a už první den tolik lidiček XD. Nemluvě o celém týdnu xD. Mno, někomu se to možná moc nezdá,ale já sem nehorázně šťastná. Všem moc děkuju a sem ráda, že se vám blog líbí. Můžu slíbit, že se budu snažit, aby byl ještě oblíbenější. Ještě jednou gigantické ARIGATOU!!!

Pondělí:62
Úterý:45
Středa:32
Čtvrtek:34
Pátek:34
Sobota:36
Neděle:50

Celkově:293