Květen 2009

NONSTOP.......Ale až od července

24. května 2009 v 11:21 | Ami-chan
Sate všem,mno,jak asi většina ví,skončila sem se svym blogem a mám tenhle nióvem.Minulej totiž neměl kdoví jakou návštěvnost a k tomuhle mám několik důvodů.Doufám,že se vám tenhle blog bude líbit víc,než ten minulej.Jak sem zjistila,lidi milujou povídky a nejvíc navštěvujou právě takový blogy.Navíc,mě povídky bavěj a moc ráda je píšu.Snad se vám budou líbit.Mno,ale to nejdůležitější.Už mám napsaný 2 kapitolovky a musim dopsat další 3.Což mi bude vzhledem k fofrům ve škole trvat do konce července.Pak blog rozjedu.Do té doby tu nic nepřibyde a tenhle článek je poslední.Mno,to je zatim všechno,tak ahoj v červenci.Sayounara

Ami-chan

Vyhodnocení pro Kikki Michiyo

15. května 2009 v 17:31 | Ami-chan |  Ty v Narutovi
Jméno:Kikki Michiyo
Věk:16
Hodnost:Jounin
Klan.Michiyo
BFF:Naruto,Hinata,Temari,TenTen
Love:Neji
Vesnice:Konoha
Jutsu:Ninjutsu,lékažská jutsu a byakugan
Element:Vítr

I chladné srdce jednou roztaje-Pro Kumiko Mihare

10. května 2009 v 16:07 | Ami-chan |  Povídky ode mě pro vás
Tak,je tu moje druhá jednorázovka.Kumiko si přála,aby se dala dohromady s Gaarou,snad se bude líbit.........

,,Kazekage-sama!",vrazí někdo prudce do dveří vůdce Písečné země.Mocný kazekage zvedl hlavu od stolu a pohled směřoval na člověka stojícího ve dveřích.
,,Hm.",vydal ze sebe,když před sebou spatřil jednoho z ANBU bojovníků.


Vyhodnocení pro Nakashimu-chan

9. května 2009 v 17:31 | Ami-chan |  Ty v Narutovi
Jméno:Nakashima Michiyo
Věk:14
Hodnost:ANBU
Klan.Michiyo
BFF:Ami,Kikki,Sakura
Love:Itachi
Vesnice:Konoha
Jutsu:Používáš sharingan
Element:Voda

Ty a tvůj příběh:
Když ti bylo 6 let,tvoji rodiče zemřeli ve 3.ninja válce.Brala si to moc špatně a hledala zázemí.Dost ses izolovala od jiných lidí.Ledy prolomil Kakashi,všiml si tě protože zjistil,že tvůj klan je velmi vzdálený s Uchiha klanem a přišel na to,že máš sharingan.Učil tě ho používat.Pak tě přiřadil do týmu 13 s tvými momentálně nej kámoškama Ami a Kikki.Dost si se také sblížila s ostatními a nejvíce s týmem 7.Naruto tě měl hnedka rád,Sakura si tě oblíbila a pro Sasukeho si byla jediná,který se svěřoval.Ten ti pak místo Kakashiho pomáhal s Sharinganem.Když ti bylo 11 a Sasuke utekl z Konohy,tvůj tým a Naruto ste se ho několikrát vydali hledat,ale bezvýsledně.Abys ho mohla přivést zpátky,začala si trénovat a o roko později si se dostala do ANBU.Nedávno dostal tvůj tým misi,měli ste zabít Itachiho.Jenže,jaksi se angažovala,zjistila si,že Itachi konohu nezradil.Dokonce pro ni pracuje.S holkama ste si vzali svoje saky paky,sebrali Itachiho a pádili do Konohy.Tam ste vše řekli Tsunde a Itachi dostal povolení tam zůstat.Tehdy ses do Itachiho zamilovala a začali ste spolu chodit.Holky se ti trochu smály,řííkaly,že je to mezi váma incest(jako sourozenci,že sou spolu atd.Mno steně ti zatim je jenom 14xD)Jen jedna věc ti chyběla ke štěstí,mít tu Sasukeho.

Vím přesně, co chci

9. května 2009 v 16:26 | crazy.AminQa
Tak, kde začít? Je to trochu napřed, ale už jsem se rozhodla.
Seknu(ne musím, jenom pst chci) s povídkama na přání.
Momentálně zveřejňuju povídku Naruto:Charllee team od Etsuko Nakamury a svoji Melodie mého srdce.
Až všechny díly zveřejním, pak skončím s blogem.
Vim, sem tim známa, už to bude třetí blog, ale předtím to bylo jen, protože jsem musela, tohle ale udělat chci...
Je to mimo mísu, ale tohle je ten důvod, proč to chci udělat...
Pondělí a čtvrtek chodím od 19:00-20:30 na aikido k dospělákům, a zrovna včera si mě odchytil trenér, jestli přídu i dneska, což sem nepochopila.Ještě trénuje prcky od 7 let. Navrhl mi, jestli bych nechtěla chodit i tam, že by se mnou trénoval zvlášť, abych se procvičila a prej, že to budu mít zadáčo. Teda, nwm, co ho k tomu vedlo, ale po krátkym rozmýšlení sem po tom skočila.
Když se kouknete na čas, uvidíte, že by to do mýho programu o starání se o blog nemělo zasahovat a měla bych stíhat. Jo, ale já nechci.
Vím přesně, co chci a tak nesmím mít kolem sebe nic, co by mě rozptylovalo a uhánělo jako to, že přídu domů a řeknu si: Sakra ještě musim dopsat tuhle povídku jina sem v háji.
Mám výhodu, že MMS už mám dávno dopsanou a tak jenom přidávám na blog. Ale psaní povídek mi zabírá hrozně moc času, většinou několik hodin.
Proto už jenom dopíšu povídku na přání pro Kasumi a dál jenom zveřejnim NCHT a MMS. Možná, jestli budu mít dopsanou Cesta, která nekončí, tak taky. Když si to vypočítáte, tak skončim s blogem přibližně za 3-4 měsíce. Je to napřed, ale chtěla sem vás varovat, sbénka dál budu obíhat, to je na pár minut, páč sem si jich rači moc nepořizovala po mé zkušenosti s minulým blogem.
Víte, jde o to, že když mi tohle trenér navrhnul, napadlo mě, že je to možná další šance, že je to znamení, abych se svýho snu(mimochodem, to je že se po vejšce sbalim, a s kámoškama se stěhujem do Japonska, jop, začali sme i s Japinou, chci trénovat bojový umění) držela. Navíc, ještě sem si domluvila s kámošem trénink s katanou, takže mi aikido zabírá pomalu tolik času, co škola. A proto se musim zbavit různejch povinností. Blogování má být zábava, to jo, ale já to taky z velké části beru jako povinnost. Povinnost, vůči vám.
Nwm, co ještě říct, asi je to všechno, omlouvám se za všechny problémy a doufám, že se na mě nebudete zlobit. Možná vám jednou pošlu letenku, abyste se za náma mohly podívat :D Jestli se tam teda taky nechystáte přestěhovat :D
Zatim všechno

crazy.AminQa